Organizujesz przestrzeń do pracy? Przeprowadziłeś firmę w nowe miejsce? Zobacz czego nie może zabraknąć w Twoim biurze!

3S – Śląskie Sieci Światłowodowe – zadbaj o szybkość pracy!

3S, czyli niezawodny internet światłowodowy to jedyna słuszna opcja, gdy prowadzisz firmę wymagającą stałego dostępu do informacji oraz szybkiego przesyłu danych. Z Internetem światłowodowym nie musisz martwić się o pracę zdalną, kontakt z osobami w delegacji czy wysyłkę plików do kontrahenta. Twój zespół może wspólnie korzystać z usług chmury czy data center, a także symultanicznej pracy kilku pracowników nad tym samym projektem dla klienta. Szybki internet pomoże Ci wyszukiwać informacje w znacznie sprawniejszy sposób. Oszczędza to czas oraz zmniejsza szanse na frustrację pracowników w związku z powolnym działaniem sprzętu.

Postaw na rozrywkę

Internet to nie tylko praca. Jeśli pracujesz zdalnie z domu, to tym bardziej warto zainwestować w szybki internet światłowodowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko będziesz w stanie błyskawicznie pobrać pliki z pracy, ale też po skończonych ośmiu godzinach, będziesz miał doskonałe medium do rozrywki. Szybki internet to:

  • Brak opóźnień, tzw. lagów, w grach nastawionych na rozgrywkę multiplayer z wieloma innymi graczami.
  • Szybkie pobieranie dużych programów i plików, co jest szczególnie ważne, gdy coraz więcej producentów oferuje swoje oprogramowanie jedynie zdalnie, bez możliwości kupienia wersji w sklepie stacjonarnym.
  • Oglądanie wideo – filmy w wersji VOD (strumieniowanie na żądanie), czy też oglądanie na żywo streamu na portalach Twitch czy YouTube w wysokiej jakości.
  • Brak ograniczeń dla całej rodziny – mając szybki internet światłowodowy każdy członek Twojej rodziny może korzystać z niego bez ograniczeń, jednocześnie nie obciążając łącza, co często jest niemożliwe w przypadku słabszych łącz kablowych.

Wybierz światłowód!

Sieć światłowodowa nie dociera jeszcze wszędzie, jednak coraz bardziej poszerza swój obszar. Na razie ogranicza się do większych miast. Dlatego jeśli masz taką możliwość i zastanawiasz się pomiędzy światłowodem a zwykłą siecią kablową – wybór masz tylko jeden. Światłowód jest po prostu lepszy. Poza tym, ceny nie są już tak wygórowane jak niegdyś i za tę samą cenę możesz dostać lepszą sieć. Dlatego po co przepłacać? Zainwestuj w światłowód i ciesz się komfortem pracy i rozrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *